Yhteystiedot

Hallituksen kokoonpano vuoden 2018 alussa, lisäksi sihteeri ja emäntä.

 

Hallitus 2018                     

Puheenjohtaja         Hannu Heikkilä       0500 492 401    hannu.heikkila@msoynet.com

                                Vaahteratie 8  04600 Mäntsälä

Varapuheenjohtaja  Matti Virpiaro          0400 402378     matti.virpiaro@umpy.fi

Jäsen                       Anja Laine              040 828 4973    anja.laine46@gmail.com

Jäsen                       Hilkka Ahosniemi    040 486 8568    hilkka.ahosniemi@msoynet.com

Jäsen                       Mirkku Koskenkanto 0400 507 969  mirkku.koskenkanto@gmail.com

Jäsen                       Ritva Ahola              0400 490 795   ritvakaarina@msoynet.com

Jäsen                       Mauri Isokääntä       045 179 1118   mauri.isokaanta@elisanet.fi

jäsen                       Hemmo Siljander     040 8611 253   siljanderh@gmail.com

 

 

Hallituksen ulkopuoliset toimihenkilöt

Sihteeri                         Ritva Friman        050 381 9201   ritva.friman@msoynet.com

                                     Tinamäenie 19 C 9   04600 Mäntsälä

Taloudenhoitaja ja
Jäsenrekisterin hoitaja Teuvo Jatila      0400 841 334       teuvo.jatila@sci.fi

                                     Jatilanraitti 9  04600 Mäntsälä

 

Kotisivut                        Ritva Ahola      0400 490 795       ritvakaarina@msoynet.com

Facebook                      Hilkka Ahosniemi 040 486 8568  hilkka.ahosniemi@msoynet.com                  

Emäntä                         Sirkka Päivärinta  040 761 0654   paivarinta@msoynet.com

Apuemäntä                   Satu Haarma        050 5948 810   satu.haarma@pp.inet.fi

Isäntä                           Antero Päivärinta  040 761 4958   paivarinta@msoynet.com

 

Kerhojen yhteyshenkilöt

 

Olemme edustettuina myös

Mäntsälän ikäihmisten neuvosto

Mirkku Koskenkanto     0400 507 969    mirkku.koskenkanto@gmail.com

 

 

Voit ottaa meihin yhteyttä myös sähköisellä yhteydenottolomakkeella